Titles you rated
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 3.5
To Love-Ru OVARated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Invincible Season 3Rated ★ 4.0
Invincible Season 2Rated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0