Movies
Ratings
266
Project Hail MaryRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 1.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5