Series
Ratings
234
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mr. McMahonRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 3.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 2.0