Series
Ratings
49
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5