Titles you rated
Hidden LoveRated ★ 5.0
Mr. BadRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Smile CodeRated ★ 3.5
DerailmentRated ★ 4.0
Angels Fall SometimesRated ★ 5.0
Everyone Loves MeRated ★ 4.5