Movies
Ratings
2118
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Dirty DozenRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Un FlicRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
ManhunterRated ★ 3.5
Le DoulosRated ★ 3.5
Le SamouraïRated ★ 4.0
MaigretRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Le deuxième SouffleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
a-ha: the MovieRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0