Titles you rated
KaosRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdultsRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0