Titles you rated
Little Witch AcademiaRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Kakegurui TwinRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.0
FollowersRated ★ 3.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
Chimp EmpireRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0