Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Top BoyRated ★ 4.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 3.5
BloodlineRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
The ShieldRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
HildaRated ★ 3.0
LegionRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.5
FargoRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5