Series
Ratings
176
Brush Up LifeRated ★ 5.0- 태풍상사Rated ★ 1.5
Queen of VillainsRated ★ 3.0
Unsung CinderellaRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
IronheartRated ★ 0.5
Mad UnicornRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
RikuohRated ★ 3.0