Movies
Ratings
101
The French DispatchRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 2.0
Black LightRated ★ 2.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 2.5
Godzilla VS. KongRated ★ 2.0
First CowRated ★ 3.5