Movies
Ratings
14
QueenRated ★ 5.0
Bajirao MastaniRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
WarRated ★ 5.0
India's DaughterRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
Kung Fu YogaRated ★ 5.0
PadmaavatRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Super DeluxeRated ★ 5.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Sky Is PinkRated ★ 5.0