Series
Ratings
12
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0