Series
Ratings
152
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Future ManRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
The IdolRated ★ 1.5- EuphoriaRated ★ 2.5
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
DC's Legends of Tomorrow Season 7Rated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 4.5
Fire Country Season 2Rated ★ 4.0
The KillingRated ★ 3.5
Under the Banner of HeavenRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0