Series
Ratings
203
The Good PlaceRated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.5
My Melody & KuromiRated ★ 4.5
Building the BandRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 4.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
- MirandaRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5