Series
Ratings
109
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 4.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 5.0
Sword of the Demon Hunter: Kijin GentoushouRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 4.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.5