Series
Ratings
30
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
Ninjago: Legacy of the Green NinjaRated ★ 5.0
Ninjago: RebootedRated ★ 3.5
Ninjago: Tournament of ElementsRated ★ 4.5
Ninjago: PossessionRated ★ 5.0
Ninjago: SkyboundRated ★ 2.5