Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Famous SingersRated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 5.0- Double CastingRated ★ 3.5
Something About 1%Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
Great Seoul InvasionRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0