Series
Ratings
82
Thermae Romae NovaeRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 1.5
Call of the NightRated ★ 1.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 0.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0