Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
トクサツガガガRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 4.0
DearestRated ★ 5.0
Love and FortuneRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 5.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.5
He's ExpectingRated ★ 5.0