Series
Ratings
18- 데스노트Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5