Series
Ratings
43
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Living With YourselfRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0