Series
Ratings
91- HonourRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.5