Series
Ratings
229
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 1.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.0
Nevertheless,Rated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 1.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 0.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.5