Series
Ratings
149
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5