Series
Ratings
99
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5