Movies
Ratings
733
FlippedRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 1.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
MoonRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
The 5th WaveRated ★ 1.5
2048: Nowhere to RunRated ★ 3.0
2036: Nexus DawnRated ★ 3.5
Blade Runner: Black Out 2022Rated ★ 1.5
UltravioletRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5