Series
Ratings
27
Altered CarbonRated ★ 4.0
YouRated ★ 2.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 2.5
EliteRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
EliteRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5