Series
Ratings
47
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0