Movies
Ratings
375
Green BookRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Step BrothersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0