Series
Ratings
302
Trust Me: The False ProphetRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Palm Royale Season 1Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5