Series
Ratings
14
She Was PrettyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0