Series
Ratings
121
Made In Korea Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
TempestRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 5.0
S LineRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Queen WooRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
PaybackRated ★ 5.0