Series
Ratings
291
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 4.0
Romance in the HouseRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0