Series
Ratings
85
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0