Series
Ratings
32
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
MaskRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5