Series
Ratings
36
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0- Flash ForwardRated ★ 2.5
- SelfieRated ★ 4.0
The UnitRated ★ 3.0- Life on MarsRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
OzRated ★ 4.0- Kitchen ConfidentialRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
The SopranosRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0
NCISRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0