Series
Ratings
46
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0