Series
Ratings
86- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 1.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0