Series
Ratings
90
The FirstbornRated ★ 5.0
Love in Her BagRated ★ 5.0
Thunder StoreRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Glorious DayRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 5.0
Bluebird's HouseRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0