Series
Ratings
107
Women of the SunRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0