Series
Ratings
23
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0