Titles you rated
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
JumongRated ★ 1.0
SignalRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0