Movies
Ratings
287
Rough NightRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The HeatRated ★ 5.0