Series
Ratings
40
All About EveRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 5.0