Series
Ratings
33- BakumanRated ★ 4.0
Outbreak CompanyRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 2.5
Prison SchoolRated ★ 2.5- The Future DiaryRated ★ 1.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
DATE A LIVERated ★ 2.5- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
Non Non Biyori RepeatRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
Non Non BiyoriRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 2.5