Movies
Ratings
96
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0