Titles you rated
Dirty DancingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5