Series
Ratings
160- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 2.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
MRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 2.0
RivalRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Shining DaysRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 1.0- Into the SunlightRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 2.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 4.5
Tough Guy's LoveRated ★ 4.5- You and IRated ★ 3.0