Movies
Ratings
209
The ApartmentRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 5.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 0.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
BernieRated ★ 5.0
GoldRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 4.0